Nawiązując do wczorajszego…

Nawiązując do wczorajszego [wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/52282975/kolezanka-zarejestrowala-sie-na-jakiejs-gieldzie-p/ – koleżanka została słupem, szemrana giełda, 14 tysięcy z konta jakiejś Polki, ruska (?) mafia itp.

Wczoraj w nocy telefony ucichły, ale to tylko przez to, że wyłączyła telefon. Dzisiaj o 8 koleżanka poszła na policję. Samo czekanie na kogoś zajęło jej dłużej niż wywiad, ale to najmniej ważne ¯_(ツ)_/¯ Policjant, który ma zająć się tą sprawą powiedział, że dobrze, że zgłosiła się tak wcześnie i że często dostają takie zgłoszenia. Dodał też na wstępie, że lepiej żeby ci od tego „trefnego biznesu” nie byli jednak z Rosji, bo wtedy policja nic nie będzie mogła zrobić. Dużo na ten moment dalej nie wiemy, policjant kazał zebrać wszystko co jest związane ze sprawą w wersji papierowej i przynieść do nich – tj. dowód przelewu, rejestr połączeń, wiadomości z groźbami pójścia na policję – ogólnie całość. Uwaga hit! Policjant zaproponował koleżance bycie „kozłem ofiarnym” – miałaby dalej brnąć w tę sprawę, wykonywać przelewy, które kazaliby jej robić etc. – i to wszystko pod nadzorem policji. Dodatkowo, kasę, którą ma teraz na koncie kazali przelać jej na konto babeczki, z którego dostała przelew. Trochę to dziwne, czy po prostu ja już świruje? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przypominam, że wszystkie dane koleżanki są u mafii (?), jest łatwa do wystalkowania na fb
Z ostatniej chwili – znowu do niej dzwonią z tej giełdy, telefon za telefonem

Pod poprzednim wpisem pojawiło się wiele komentarzy, że ta cała akcja to bait, ale niestety nie jest – naprawdę można być aż tak głupim.
Zaplusujcie jak chcecie być wołani!

#banki #gielda #prawo #policja #logikarozowychpaskow

Powered by WPeMatico