Mam sąsiadki xDD Na jednym…

Mam sąsiadki xDD

Na jednym piętrze przyszło nam niestety razem mieszkać (nie na długo na moje szczęście).
Otóż obie panie(celowo z małej) mają problem, bo trzaskamy rzekomo drzwiami xD. Mieszkanie jest małe. O przeciąg nie trudno. Zwłaszcza w ciepły dzień. Powiedzmy, że czasem faktycznie zamkniemy głośniej drzwi. Pytanie co z tego?
Nasze szanowne sąsiadki (xDD) uważają, że jest to powód do napadania na nas na klatce i darcia pizdy w języku krasnali xDD Przy czym obie nie mają problemy z zagracaniem całego piętra; wózkami, hulajnogami, butami, śmieciami (bo do śmietnika daleko), dzieci drą mordy na klatkach (mi to przeszkadza, bo pracuje zdalnie, ale wiem, że dzieci to dzieci i po prostu drą mordy co nie jest dla mnie powodem do piłowania mordy na klatce na nie), te królowe kopcą szlugi na balkonach zaraz obok okna mojej sypialni co również mnie denerwuje, ale szanuje, że jest to ich balkon, ja też kiedyś paliłem, albo spłuczka za głośno spłukuje wodę w naszej łazience i też musi nam to oznajmić itp itd.

Wiedząc to wszystko i nie mogąc nawet wyjść spokojnie z mojego własnego mieszkania. To za morderstwo w afekcie będę mógł się ubiegać o wcześniejsze zwolnienie z odbywania kary?

#kiciochpyta #pytanie #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta #prawo #madki

Powered by WPeMatico