Kołobrzeg, rok 2012. Do…

Kołobrzeg, rok 2012. Do mieszkania wdziera się dwóch agresywnych napastników, jeden jest w kominiarce. Nie chcą opuścić mieszkania, grożą domownikom, próbujący interweniować ojciec rodziny zostaje uderzony w głowę. 21-letni Damian widzi, że dłużej nie ma sensu czekać, bierze sprawy w swoje ręce. Łapie za nóż i zaskakuje bandytów. Jednego razi (przypominam: w swoim domu) pięcioma pchnięciami noża, drugiego – dwoma. Obaj napastnicy wykrwawiają się i umierają, czyli happy end. No, prawie. Bo sąd uznaje, że Damian – który bronił rodziny napadniętej przez dwóch agresorów – zastosował ,,obronę niewspółmierną do niebezpieczeństwa zamachu”.

Wprawdzie istnieją różne wersja dotyczące szczegółów, według jednej z nich, Damian miał ich dopaść kiedy już się wycofywali, ale jedynym niezaprzeczalnym faktem jest, że to ONI włamali się do JEGO domu, a nie odwrotnie. I to oni terroryzowali JEGO rodzinę. Każdy kto zdobywa się na taki krok, powinien liczyć się z najgorszym możliwym scenariuszem. Człowiekowi w ekstremalnym stresie i silnych emocjach trudniej działać racjonalnie, niż prawnikom przy kawce, analizującym sytuację z dystansu.

Damian usłyszał wyrok: 10 lat więzienia. Nie, ja nie żartuję. Orzekający wyrok pan sędzia Jacek Matejko, w analogicznej sytuacji – zamiast bronić najbliższych – zapewne poczęstowałby napastników pierniczkami. Nie twierdzę, że Damian był świętoszkiem (podobno nie był), ani że zachował się wzorowo. Twierdzę, że jeśli ktoś napada na czyjś dom, powinien brać pod uwagę, że to może być jego ostatni napad w życiu. A wyrok 10 lat więzienia za odparcie napadu na własny dom to jakiś chory żart.

—-

Rok 2016. Polski kierowca zostaje skazany przez brytyjski sąd na 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu, za… POSIADANIE paralizatora. Sądu nie wzruszyło tłumaczenie Polaka, że w związku z informacjami o fizycznej przemocy imigrantów wobec kierowców (w Calais i nie tylko), Polak chciał mieć jakiekolwiek narzędzie samoobrony przed ich atakiem. Kto wie, może to właśnie ten argument tak rozsierdził brytyjską kastę. No bo jakże to, z paralizatorem…? NA IMIGRANTA?! Rok później inny polski kierowca został zamordowany przez imigrantów, którzy celowo ustawili blokadę na drodze. Tak, świadomie piszę: zamordowali. Gdyby ta pazerna, opóźniona w rozwoju hołota nie zastawiła na Polaka pułapki, żyłby do dzisiaj. Wróciłby do rodziny.

—-

W Danii nastolatka została podczas sylwestrowej zabawy zaatakowana przez uchodźcę. Przed gwałtem uratował ją gaz pieprzowy, którym odparła atak bandyty. Została skazana na karę grzywny, bo w tamtejszych przepisach posiadanie gazu pieprzowego jest zabronione.

—-

W niemieckim Kandel, rok temu uchodźca z Afganistanu zamordował 15-letnią Niemkę, która właśnie z nim zerwała. Nie ma takiego zrywania z uchodźcami. Wytłumaczył jej to ostrzem noża. Ale 15-letnia Valentin już nie wyciągnie wniosków z lekcji, której jej udzielił.

Morderca, Abdul D., twierdził przed sądem, że jest rówieśnikiem zamordowanej nastolatki. Badania wykazały, że na 100% ma co najmniej 2 lata więcej, niż podaje, a może mieć nawet… 20 lat. Bo nawpuszczali ludzi bez dokumentów, i teraz w laboratoriach trzeba sprawdzać kto ma ile lat. Wiecie jak się nazywa największy burdel na świecie? Unia Europejska.

A wiecie jaki wyrok usłyszał za zamordowanie nastoletniej dziewczyny ten zwyrodnialec? 8 i pół roku. Tak, dobrze liczycie. Afgański skurwiel dostał za zamordowanie z zimną krwią dziecka MNIEJSZY WYROK, niż u nas dostał chłopak, który obronił własną rodzinę przed bandytami, którzy włamali mu się do domu.

Wiem, że skoczyło wam teraz ciśnienie, ale zachowajcie odrobinę zdrowia na puentę, będzie wam potrzebne.

—-

Kilka miesięcy temu, 18-letni Afgańczyk Seyed M. zarżnął nożem pracownika organizacji pomagającej… uchodźcom. Poszło o dziewczynę, w której zakochał się uchodźca, a która dała mu kosza. Lewicowy aktywista wstawił się za nią i zażądał od Afgańczyka, żeby przestał ją niepokoić. On jednak nie zamierzał ustąpić, wywiązała się szarpanina. W pewnym momencie Seyed uderzył go butelką w głowę, a następnie zadał mu 6 ciosów nożem, między innymi w serce.

Sąd jednak dał wiarę… mordercy, i uznał, że to pracownik organizacji pomagającej uchodźcom uderzył go jako pierwszy.

Wiecie jak wyrok dostał wczoraj afgański lowelas? Wiecie na ile lat go skazano za morderstwo?

Otóż dostał okrągłe ZERO. Został wypuszczony na wolność.

Jeszcze raz – u nas Damian dostaje 10 lat więzienia za przekroczenie granic obrony koniecznej, kiedy bandyci włamują się do jego domu, a w Niemczech imigrant za to samo nie dostaje nawet tygodnia odsiadki.

Cyniczny, brutalny wymiar sprawiedliwości skazał go na najgorszą z możliwych kar – czyli na życie na wolności. Na wolności, pełnej nacjonalistycznych, faszystowskich monstrów, tylko dybiących na życie takich niewinnych imigrantów jak on, ubogacających kulturowo Europę.

Nie opieraj się tej rewolucji, zgadzaj się na taką rzeczywistość! Płyń z prądem!

Ufaj postkomunistycznym i antyfaszystowskim mediom!

Zaczerpnij z bezdennego źródła lewackiej mądrości!

Ssij nektar z cyca tolerancji i poprawności politycznej!

Zajebane z fb: Raz prozą, raz rymem walczymy z reżimem #prawo

Powered by WPeMatico