Ilość fikołków i wręcz…

Ilość fikołków i wręcz bzdurnych argumentów która pojawiła się w dyskusji do tego znaleziska jest wręcz tak nieprawdopodobna że aż zasługuje na osobny wpis, Teraz to ja sobie porobię fikołki:
Chrześcijanie mają w Arabii Saudyjskiej te same prawa co muzułmanie: chrześcijanin nie może posiadać biblii, muzułmanin również nie może posiadać bilbii, ale za to chrześcijanin może mieć koran, to podobnie jak muzułmanin. Wszyscy mają więc równe prawa. HONK HONK

Geje mogą iść do notariusza i spisać odpowiednie dokumenty będą wtedy mogli dziedziczyć po sobie.
Pamiętacie jak #konfederacja domagała się wicemarszałka sejmu? A nie mogli iść do notariusza podpisać odpowiednie dokumenty i zrobić wicemarszałka we własnym gronie, przecież wyszło by dokładnie na to samo. Nie chciało im się? Czyste lenistwo posłów konfederacji, efekt jest taki że do dzisiaj nie mają wicemarszałka. Już pomijam fakt że rodzina jest w stanie każdy testament podważyć, ale ciężko wytłumaczyć coś takiego osobom z gwoździem wbitym w mózg, które wszystko biorą na chłopski rozum.

Dla społeczeństwa ich podatki nie są zyskiem lecz pokryciem części kosztów.
Dla populacji są bezużyteczni.
To związki które są same dla siebie. Do społeczeństwa nie wnoszą wiele.
Przyrost naturalny z takiego związku jest ujemny.
To podobnie jak pary heteroseksualne, które z różnych powodów nie chcą mieć dzieci, ale chwile oni przecież mogą zawrzeć związek małżeński. To podobnie jak większość wykopowych przegrywów i wyborców #konfederacji, którzy nigdy nie spłodzą potomka ze względu na swoje umysłowe niedorozwinięcie, o armii księży i duchownych nawet nie wspominam. Zresztą ten argument jest inwalidą jeszcze z innego powodu, co z rodzinami patologicznymi, wielodzietnymi, które z pokolenia na pokolenie przekazują wzorce typu ciągnij socjal, rozmnażaj się, ale kombinuj i nie idź do pracy. Może i przyrost naturalny wzrasta, ale to właśnie ci ludzie drenują budżet, nie osoby które płacą podatki, a nie decydują się na potomstwo. W końcu trzeba zadać to pytanie ile dzieci spłodził już pierwszy reproduktor RP Krzysztof Bosak i kiedy zamierza wyrobić normę?

Pary bezpłodne mogą dziecko adoptować. Z badań naukowych wynika, że dziecko najlepiej rozwija się gdy ma ojca i matkę

A co jak dziecko wychowuje samotna matka, albo samotny ojciec i jednego z wzorców brakuje, zabieramy bombelka? Pary homoseksualne również mogą dziecko adoptować, zresztą część zachodnich krajów już praktykuje takie działania, a z badań naukowych wynika że rozwój takich dzieci nie odbiega od rozwoju dzieci wychowywanych przez osoby heteroseksalne.

Tylko niech ogarną technologię robienia dzieci.
Ale dla takich postępowców, może to być skomplikowane.

Mamy XXI wiek a niektórzy wciąż nie słyszeli o in-vitro, pewnie dla części konserw to będzie szokiem, ale żeby zapłodnić kobietę nie trzeba nawet odbyć stosunku seksualnego, co swoją drogą dla kucy otwiera pewną furtkę i jednak daje jakąś szansę na poczęcie potomstwa. Tematy surogacji nawet nie podejmuję bo niektórym się zaraz styki poprzepalają.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #prawo #polska #polityka #oswiadczenie #lgbt #homoseksualizm #konfederacja

Powered by WPeMatico